Privaatsuspoliitika

1. OSA – MIDA ME TEIE ANDMETEGA TEEME?

Kui ostate midagi meie poest, kogume ostu- ja müügiprotsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress.

Kui sirvite meie poodi, saame automaatselt ka teie arvuti Interneti-protokolli (IP) aadressi, et anda meile teavet, mis aitab meil saada teavet teie brauseri ja operatsioonisüsteemi kohta.
Meiliturundus (kui see on kohaldatav): teie loal võime saata teile e-kirju meie poe, uute toodete ja muude uuenduste kohta.

2. OSA – NÕUSOLEK
Kuidas sa mu nõusoleku saad?
Kui annate meile tehingu lõpuleviimiseks, oma krediitkaardi kinnitamiseks, tellimuse esitamiseks, kohaletoimetamise korraldamiseks või ostu tagastamiseks isikuandmeid, anname mõista, et nõustute andmete kogumisega ja selle kasutamisega ainult sellel konkreetsel põhjusel.
Kui küsime teie isikuandmeid mõnel teisel põhjusel, nagu turundus, siis küsime teilt otse teie nõusolekut või anname teile võimaluse öelda ei.

Kuidas ma oma nõusoleku tagasi võtan?
Kui pärast registreerumist muudate meelt, võite igal ajal tagasi võtta nõusoleku, et võtaksime teiega ühendust, et jätkata teie teabe kogumist, kasutamist või avaldamist, võttes meiega ühendust aadressil või kirjutades meile info@mustabrand.com .

 3. OSA – AVALIKUSTAMINE
Võime avaldada teie isikuandmeid, kui oleme seadusega kohustatud seda tegema või kui te rikute meie teenusetingimusi.

4. OSA – POED
Meie poodi majutab Shopify Inc. Nad pakuvad meile veebipõhist e-kaubanduse platvormi, mis võimaldab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa.
Teie andmeid salvestatakse Shopify andmehoidla, andmebaaside ja üldise Shopify rakenduse kaudu. Nad salvestavad teie andmed turvalisse serverisse tulemüüri taga.

Makse:

Isikuandmete töötlemise eest vastutab Patrona OÜ(LLC) . Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui valite ostu sooritamiseks otsemaksete lüüsi, salvestab Shopify teie krediitkaardiandmed. See on krüpteeritud maksekaarditööstuse andmeturbestandardi (PCI-DSS) kaudu. Teie ostutehingu andmeid säilitatakse ainult nii kaua, kui see on vajalik teie ostutehingu sooritamiseks. Pärast selle lõpetamist teie ostutehingu teave kustutatakse.

Kõik otsemaksete lüüsid järgivad PCI-DSS-i kehtestatud standardeid, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühistöö.

PCI-DSS nõuded aitavad tagada krediitkaardiandmete turvalise käitlemise meie poe ja selle teenusepakkujate poolt.

Täpsema ülevaate saamiseks võiksite lugeda ka Shopify teenusetingimusi või privaatsusavaldust.

5. JAOTIS – KOLMANDATE OSAPOOLTE TEENUSED
Üldiselt koguvad, kasutavad ja avaldavad meie kasutatavad kolmandatest isikutest teenusepakkujad teie teavet ainult niivõrd, kuivõrd see on vajalik, et võimaldada neil osutada meile pakutavaid teenuseid.
Teatud kolmandatest osapooltest teenusepakkujatel, nagu makseväravad ja muud maksetehingute töötlejad, on aga oma privaatsuspoliitika teabe osas, mida peame neile teie ostuga seotud tehingute puhul esitama.
Nende pakkujate puhul soovitame lugeda nende privaatsuspoliitikat, et saaksite aru, kuidas need teenusepakkujad teie isikuandmeid käsitlevad.
Eelkõige pidage meeles, et teatud teenusepakkujad võivad asuda või omada rajatisi, mis asuvad teises jurisdiktsioonis kui teie või meie. Seega, kui otsustate jätkata tehinguga, mis hõlmab kolmandast osapoolest teenusepakkuja teenuseid, võivad teie teabele kehtida selle jurisdiktsiooni seadused, kus see teenusepakkuja või selle rajatised asuvad.
Näiteks kui asute Kanadas ja teie tehingut töötleb USA-s asuv maksevärav, võidakse teie isikuandmeid, mida selle tehingu sooritamiseks kasutati, avalikustada Ameerika Ühendriikide õigusaktide, sealhulgas Patriot Acti alusel.
Kui lahkute meie poe veebisaidilt või teid suunatakse ümber kolmanda osapoole veebisaidile või rakendusele, ei kehti teile enam käesolev privaatsuspoliitika ega meie veebisaidi teenusetingimused.

Lingid
Kui klõpsate meie poe linkidel, võivad need teid meie saidilt minema suunata. Me ei vastuta teiste saitide privaatsustavade eest ja soovitame teil lugeda nende privaatsusavaldusi.

6. OSA – TURVALISUS

Teie isikuandmete kaitsmiseks võtame kasutusele mõistlikud ettevaatusabinõud ja järgime valdkonna parimaid tavasid tagamaks, et seda ei kaoks sobimatult, väärkasutataks, ei kasutataks juurde, avalikustataks, muudetaks või hävitataks. Kui esitate meile oma krediitkaarditeabe, krüpteeritakse teave turvalise pesa kihi tehnoloogia (SSL) abil ja salvestatakse AES-256 krüptimisega. Kuigi ükski Interneti või elektroonilise salvestuse kaudu edastamise meetod ei ole 100% turvaline, järgime kõiki PCI-DSS nõudeid ja rakendame täiendavaid üldtunnustatud tööstusstandardeid.

7. OSA – KÜPSISED
Siin on nimekiri küpsistest, mida me kasutame. Loetlesime need siin, et saaksite valida, kas soovite küpsistest loobuda või mitte.
_session_id, unikaalne tunnus, seansipõhine, võimaldab Shopifyl salvestada teavet teie seansi kohta (viitaja, sihtleht jne).
_shopify_visit, andmeid ei hoita, püsib 30 minutit alates viimasest külastusest, kasutab meie veebisaidi pakkuja sisemine statistikajälgija külastuste arvu registreerimiseks
_shopify_uniq, andmeid ei hoita, aegub järgmise päeva südaööl (külastaja suhtes), Loendab ühe kliendi poekülastuste arvu. ostukorvi, unikaalne märk, püsib 2 nädalat, Salvestab teavet teie ostukorvi sisu kohta.
_secure_session_id, kordumatu tunnus, seansipõhine
storefront_digest, unikaalne tunnus, määramata Kui poel on parool, kasutatakse seda selleks, et teha kindlaks, kas praegusel külastajal on juurdepääs.

8. OSA – NÕUSOLEKU VANUS
Seda saiti kasutades kinnitate, et olete oma elukohariigis või shop_contact_province_state_state vähemalt täisealine või et olete oma elukohaosariigis või shop_contact_province_osariigis täisealine ja olete andnud meile nõusoleku lubada mis tahes teie alaealised ülalpeetavad seda saiti kasutada.

9. JAOTIS – KÄESOLEVA PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED
Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega vaadake seda sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile avaldamist. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin, et seda on värskendatud, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel (kui üldse) me kasutame ja/või avaldame. seda. Kui meie pood omandatakse või liidetakse mõne teise ettevõttega, võidakse teie andmed edastada uutele omanikele, et saaksime teile jätkuvalt tooteid müüa.

KÜSIMUSED JA KONTAKTANDMED
Kui soovite: juurde pääseda, parandada, muuta või kustutada mis tahes isiklikku teavet, mis meil teie kohta on, registreerida kaebuse või soovite lihtsalt lisateavet, võtke ühendust meie privaatsusnõuete täitmise ametnikuga aadressil või posti teel info@mustabrand.com .