Müügitingimused

Veebipoe www.mustabrand.com omanik on Patrona OÜ reg nr. 14950588 asukohaga Põlva maakond, Põlva vald, Kosova küla, Pütsepa, 63704.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub saatmistasu.
Saatekulu sõltub ostja asukohast ja saatmisviisist. Saatekulu kuvatakse ostja poolt tellimuse esitamisel.
Kõik hinnad on eurodes (€).
Tooteinfo on e-poes kohe toote kõrval.

Tellimuse esitamine

Tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Täitke kõik nõutud väljad ja valige tellimuse vormistamiseks sobivaim saatmisviis. Seejärel kuvatakse ekraanil kogukulu. Seda saab turvaliselt tasuda järgmiste makseviiside kaudu, mida pakuvad Maksekeskus AS ja Stripe Inc.:

 • Eesti pangamaksed:
  • Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay, Citadele
 • Teised riigid:
  • Kaardimaksed: Visa / MasterCard / American Express
  • PayPal
  • Apple Pay

NB! Pangalingiga makset kasutades kinnita tellimus ja seejärel vajuta nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.
Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötlejale Maksekeskus AS ja Stripe Inc. Leping jõustub tasumisele kuuluva summa laekumisel veebipoe pangakontole.
Kui meil ei ole võimalik tellitud kaupa tarnida laoseisu lõppemise tõttu või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (koos saatekuluga) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kauba ostmisest. 

Saadetis

Kaupu tarnitakse järgmistesse riikidesse: üle maailma
Tellimuse vastuvõtmiseks on saadaval järgmised valikud:

 • Eesti – Omniva pakiautomaat
  • Tarneaeg 1-3 päeva
 • Teised riigid – teie ukselävele / lähimasse postkontorisse
  • Tarneaeg Läti 2-3 päeva
  • Tarneaeg Leedus 2-4 päeva
  • Tarneaeg mujale Euroopasse 2-6 päeva
  • Tarneaeg USA-sse 6-10 päeva
  • Tarneaeg Uus-Meremaale 6-10 päeva
  • Tarneaeg Austraalias 6-10 päeva
  • Tarneaeg Teistesse riikidesse 6-14 päeva

Ostja kannab saatmiskulu ning vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi juures.


Kõik Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumise kuupäevast. Kõik väljaspool Eestit saadetised jõuavad garanteeritult kohale 2-14 kalendripäeva jooksul. Meil on õigus erandjuhtudel kaubad kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poega sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul.


Taganemisõigus ei kehti, kui ostjaks on juriidiline isik.
30-päevase taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi te tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui see on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks samal viisil, kui teil oleks lubatud kaupa katsetada. tegelik pood.

Teie taganemisõigus ei kehti selliste toodete puhul, mis on toodetud vastavalt teie erinõuetele või mis on selgelt kohandatud teie isiklikele soovidele, nt kohandatud variatsiooni või trükiga tooted, nt isikupärastatud tooted.

Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks või kui sellel on kasutus- või kulumisjälgi, on veebipoel õigus alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.


Kauba tagastamiseks või raha tagasimaksmiseks (vajadusel) saatke 14 päeva jooksul e-kiri aadressile info@mustabrand.com oma täisnime, tellimuse numbri, kauba kirjelduse ja tagastamise põhjusega.


Ostja peab kauba tagastama 30 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest või esitama tõendid selle kohta, et ta andis kauba eelnimetatud tähtaja jooksul üle vedajale.


Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel laekunud maksed.

Veebipoel on õigus keelduda raha tagastamisest kuni tagastatava kauba kättesaamiseni või kuni ostja on esitanud tõendi toodete tagastamise kohta, olenevalt sellest, kumb toimub varem.


Kui ostja on selgelt valinud e-poe pakutavast soodsaimast tavapärasest saatmisviisist erineva saatmisviisi, ei ole pood kohustatud hüvitama tavapärast saatekulu ületavat kulu.


Veebipoel on õigus müügist taganeda ja nõuda ostjalt kauba tagastamist, kui e-poes märgitud kauba hind on eksituse tõttu oluliselt madalam kauba turuhinnast.

Defektne kaup

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis olid olemas juba üleandmise hetkel ja ilmnevad kahe nädala jooksul kauba ostjale üleandmisest. Ühe nädala jooksul pärast tarnimist eeldatakse, et defekt oli üleandmise hetkel olemas. Veebipoe kohustus on tõestada vastupidist.


Ostjal on õigus puuduse ilmnemisest kahe nädala jooksul pöörduda e-poe poole, saates e-kirja aadressile info@mustabrand.com .
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis tekivad pärast kauba üleandmist ostjale.


Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada või asendada, tagastab veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud maksed.


Veebipood vastab tarbija kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Kahju

Kui kahjustate oma telefoni (või mõnda muud asja) või saate meie toote kasutamisel viga (saate lõikehaaval või vigastate ennast või teisi), ei vastuta me selle eest, seega kasutage meie tooteid ettevaatlikult.

Valikulised tööriistad

Võime pakkuda teile juurdepääsu kolmandate osapoolte tööriistadele, mida me ei jälgi ega oma kontrolli ega sisendit.
Te tunnistate ja nõustute, et pakume juurdepääsu sellistele tööriistadele "nagu on" ja "nagu on saadaval" ilma mis tahes garantiide, esituste või tingimusteta ja ilma igasuguse kinnituseta. Meil ei ole mingit vastutust, mis tuleneb või on seotud teie valikuliste kolmanda osapoole tööriistade kasutamisega.
Saidi kaudu pakutavate valikuliste tööriistade kasutamine toimub täielikult teie enda vastutusel ja omal äranägemisel ning peaksite tagama, et olete kursis tingimustega, mille alusel asjaomane kolmandast osapoolest pakkuja(d) tööriistu pakuvad, ja nõustute nendega.
Samuti võime tulevikus pakkuda veebisaidi kaudu uusi teenuseid ja/või funktsioone (sealhulgas uute tööriistade ja ressursside väljalaskmine). Sellistele uutele funktsioonidele ja/või teenustele kehtivad samuti käesolevad teenusetingimused.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmed transporditeenuse osutajale kauba kohaletoimetamiseks.


Veebipood saadab uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on avaldanud soovi neid saada, sisestades veebilehel oma e-posti aadressi ja andnud teada oma soovist otsepostituse saamiseks.


Ostjal on igal ajal võimalik loobuda tema e-posti aadressile saadetud pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumist sisaldavas e-kirjas olevaid juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kõik ostja poolt veebipoe kohta esitatud pretensioonid tuleb saata e-posti aadressile või esitada helistades.


Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, võib ostja pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahelisest lepingust tulenevaid vaidlusi. Tarbijavaidluste komisjoni vaidluste lahendamine on ostjale tasuta.


Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu vaidluste lahendamise organite poole.