Saatmine

KOHALETOIMETAMINE

TARNE ÜLE MAAILMA – 100% JÄLGITUD.

Tellimuste töötlemise aeg on kuni 24 tundi* , mis tähendab, et saadame tellimused selle aja jooksul välja meie laost Eestis. Töötlemine hõlmab teie tellimuste kontrollimist, pakkimist ja postkontorisse saatmist. Pärast kõiki neid protseduure saadetakse teile e-posti teel jälgimisnumber.

Teie tellimus toimetatakse pakiautomaati, teie ukse taha või lähimasse postkontorisse.

*Pange tähele, et imporditollid ja muud täiendavad impordimaksud ei sisaldu kauba hinnas ega saatmiskuludes. Nende tasude eest vastutab lõppkokkuvõttes ostja.

TARNEAEG

Sõltuvalt teie elukohast kulub saatmisele tavaliselt:

 • Eesti - 1-3 tööpäeva
 • Euroopa – 2-6 tööpäeva
 • Ülejäänud maailm - 7-15 tööpäeva

  Ostja kannab saatmiskulu ning vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi juures.

  *Pange tähele, et need ajaraamid kehtivad tavapäraste (mittepandeemiate) asjaolude korral. Pandeemia tõttu võib olenevalt teie asukoha eeskirjadest esineda mõningaid viivitusi lisaks tavapärastele tarneaegadele. Enne meie klienditeeninduse meeskonnaga ühenduse võtmist palume teil tavapärasele tarneajale lisada kuni 10 päeva. Meil on õigus erandjuhtudel kaubad kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

  JÄLGIMINE

  Kui teie tellimus on lähetatud, saate e-kirja koos jälgimisnumbri ja lingiga paki jälgimiseks. Pange tähele, et jälgimise teabe kuvamise alustamiseks võib kuluda 1–3 tööpäeva. Pole ebatavaline, et saadetis läheb transpordi ajal ilma värskenduseta kauem kui 24 tundi.